Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності (далі – «Політика») поширюється на всю персональну інформацію, яку GLD.COM.UA може отримати від Користувача під час його перебування на веб-сайті https://gld.com.ua або його піддоменів (далі «Веб -Сайт»). Також Політика описує, як GLD.COM.UA збирає, використовує та розкриває персональну інформацію, отриману через Веб-сайт. Користувач, використовуючи Веб-сайт, дає свою згоду на збирання та використання Компанією його персональної інформації.

Отримання персональної інформації

Користувач може відвідувати Веб-сайт і не повідомляти своїх персональних даних, але в деяких випадках, коли Користувач вирішив отримати деяку інформацію, скористатися послугами або замовити товар через Веб-сайт, GLD.COM.UA запитує персональну інформацію Користувача.

GLD.COM.UA має право запросити у Користувача наступну інформацію: ім'я та прізвище, назву компанії, яку він представляє (якщо є), поштову адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, а також фінансову та іншу інформацію, яка вказана на Веб-сайті .

Будь-яка інформація, яка автоматично зчитується в результаті відвідування Користувачем Веб-сайту, включаючи послідовність перегляду, використовується без ідентифікації окремих користувачів. GLD.COM.UA використовує cookies для того, щоб зробити Веб-сайт зручнішим для Користувача.

Використання та розкриття персональної інформації

GLD.COM.UA використовує персональну інформацію Користувача для надання послуг та Продуктів, вирішення спорів та усунення несправностей, підвищення зручності роботи та покращення Веб-сайту, інформування про нові послуги та Продукти. Користувач, реєструючись на Веб-сайті, автоматично погоджується на отримання від Компанії інформації про послуги, нові товари розміщені на Веб-сайті, а також іншої інформації, яку GLD.COM.UA вважатиме важливим повідомити.

GLD.COM.UA нікому не продає та не розголошує персональну інформацію про Користувача. GLD.COM.UA має право розкрити та передати персональну інформацію третім особам лише в тому випадку, якщо це вимагає українське чи міжнародне законодавство та/або органи влади з дотриманням законної процедури.

Перегляд та редагування персональної інформації

GLD.COM.UA надає Користувачеві, зареєстрованому на Веб-сайті, можливість будь-коли переглянути та відредагувати свою персональну інформацію. Для того, щоб відредагувати персональну інформацію, Користувачеві необхідно увійти до свого облікового запису на відповідній сторінці Веб-сайту ( Оновлення профілю ).

Посилання на інші веб-сайти

Веб-сайт може містити посилання на інші веб-сайти. Компанія не контролює дані веб-сайти та їхню політику конфіденційності. Компанія закликає Користувача перед поданням своєї персональної інформації на цих веб-сайтах уважно ознайомитися з їхньою політикою конфіденційності.

Безпека

Компанія вживає відповідних заходів для забезпечення безпеки персональної інформації Користувача від втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, розголошення або зміни. Однак метод передачі інформації та метод її зберігання в Інтернеті не може бути повністю безпечним, тому Компанія не гарантує абсолютну безпеку персональної інформації.

Зміни умов Політики

Компанія залишає за собою право змінювати умови політики. У разі внесення змін, Компанія публікує всі доповнення та зміни Політики на Веб-сайті. При подальшому користуванні послугами та використанням Продуктів Компанії, Користувач погоджується з новими умовами Політики.